SGB Przemków

SGB Przemków

BFG

Lokata z nagrodami "Jesień 2017"

sgblato2017Skorzystaj z okazji i wybierz lokatę, która zapewni Ci nie tylko zysk, ale także możliwość zdobycia wymarzonego samochodu. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Przemkowie objętych Loterią, możesz zdobyć jeden z trzech samochód marki: Seat Leon 5D Copa, Seat Ibiza 5D Reference, Škoda Fabia Ambition, oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Czytaj więcej...

Zmiana trayfy prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe

komunikatBank Spółdzielczy w Przemkowie informuje, że od 18 września 2017 roku zmienia się taryfa prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe dla klientów indywidualnych i podmiotów instytucjonalnych. 

Jeżeli przed dniem 18.09.2017 r., posiadacz rachunku nie złoży sprzeciwu wobec zmiany w taryfie prowizji i opłat, zmiany obowiązują od dnia 18.09.2017 r. 

Posiadacz rachunku ma prawo, przed dniem 18.09.2017 r, wypowiedzieć umowę ze skutkiem natychmiastowym bez ponoszenia opłat. 

W przypadku, gdy posiadacz rachunku złoży sprzeciw, o którym mowa powyżej, i nie wypowie umowy, umowa wygasa z dniem poprzedzającym dzień wejścia w życie taryfy prowizji i opłat bez ponoszenia opłat. 

Klienci indywidualni Podmioty instytucjonalne

Lokata na 4 miesiące!

komunikatPośpiesz się i skorzystaj z super okazji i wybierz lokatę na 3%, która zapewni Tobie stały zysk. 
 
Aby założyć lokatę na 4 miesiące w Banku Spółdzielczym w Przemkowie wystarczy posiadać 500 zł. Oferta dla nowych środków, dostępna we wszystkich placówkach Banku.

Promocja trwa do 09.09.2017r.