SGB Przemków

SGB Przemków

BFG

oferta dla klientów indywidualnych

Cenisz sobie WYGODĘ, OSZCZĘDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSWO i nie ukończyłeś jeszcze 30 LAT to Konto MAX 30 jest dla Ciebie. Opracowane specjalnie z myślą o Tobie, umożliwi Ci wygodne zarządzanie zgromadzonymi na nim środkami pieniężnymi, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych form rozliczeń takich jak karta płatnicza czy konto internetowe sprawi, że poczujesz się bezpieczniej.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Nie tracąc czasu na dojazdy do Banku zrealizujesz wszystkie swoje bieżące płatności, takie jak czesne, za akademik, czynsz, gaz, prąd, telefon itp. Nie musisz nawet pamiętać o terminach - złóż polecenie zapłaty, o Twoich rachunkach będzie pamiętać Bank.

WIESZ, ILE MASZ

Zawsze wiesz, ile masz na koncie. Do swoich pieniędzy masz ciągły dostęp za pomocą Internetu (eBankNet), telefonu lub komórki.

WIĘCEJ SWOBODY

Dzięki kontu internetowemu masz dostęp do swojego konta nie tylko przez całą dobę, ale i praktycznie z każdego miejsca na świecie. Dzięki kartom płatniczym nie musisz też nosić ze sobą gotówki, a gdy będziesz jej potrzebować, wypłacisz ją z bankomatów.

Aby otworzyć konto wystarcz posiadać legitymacje szkolna lub dowód osobisty oraz złożyć wniosek o kartę. Aby otrzymać to wszystko i jeszcze więcej wystarczy że na twoje konto wpływać będzie 20 zł miesięcznie.